Állást keres

Közgazdász / Informatikus

  • asszisztencia, HR és controlling és területeken szerzett több mint 10 éves tapasztalat
  • stabil IT felhasználói ismeretek
  • Corvinus Egyetem – német közgazdasági szakmai felsőfokú nyelvvizsga
  • Angol alapfokú nyelvismeret, képzésben jelenleg is

Nagy Szilvia
1119 Budapest, Etele út 73. IV/34
Email: bnagyszilvia@gmail.com
Telefon: 06-30-3487089

Szakmai tapasztalatok
2005-
UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.
Közgazdász – Controlling csoport

  • aktív részvétel a vállalat eredményének nyomon követésében
  • közreműködés budget készítésében
  • rendszeres és eseti jellegű elemzések, riportok, kalkulációk,
    kimutatások készítése a bécsi székhelyű anyavállalat részére
  • forint és euro számlák egyenlegfigyelése
  • devizakonverzió
  • vevő számlák kiállítása
  • szállítói számlák ellenőrzése
  • szerződések és teljesítés igazolások előkészítése, kezelése
  • cash-flow-menedzsment
  • kapcsolattartás a HR és bérelszámolási osztályokkal
  • NAV ügyintézés, kapcsolattartás könyvvizsgálóval, külső
    bérszámfejtővel
  • pénztárkezelés, a kiadási- és bevételi pénztárbizonylatok pontos és
    megfelelő vezetése.

2003-2005.
CabTec Kft. – Kecskemét
HR vezető

  • a vállalat HR stratégiájának kidolgozása
  • HR adatbázis kezelés
  • új munkatársak keresése/kiválasztása, a felvétel folyamatának teljes
    körű lebonyolítása
  • munkaszerződések készítése
  • bérelt és kölcsönzött munkaerővel kapcsolatos nyilvántartások,
    információk kezelése
  • ki- és beléptetéssel kapcsolatos teljes ügyintézés
  • kapacitástervezés
  • aktív részvétel a munkatársak képzésében: szakmai oktatások,
    tanfolyamok szervezése, kiértékelése

2001-2003. Vöslauer Kft.
Ügyvezetői asszisztens

  • az ügyvezetői napi munkájának közvetlen támogatása
  • tárgyalások esetén jegyzőkönyvvezetés német nyelven
  • napi szintű kapcsolattartás az osztrák anyavállalattal
  • adminisztrációs rend kialakítása és fenntartása,
    dokumentumkezelési feladatok
  • határidős feladatok nyomon követése, nyilvántartások,
    elszámolások, elemzések készítése
  • menedzsment-prezentációk készítése Powerpointban
  • utazások, céges programok szervezése

Végzettség

  • 2002-2006. Gábor Dénes Műszaki Főiskola – gazdasági szakirány
    Diploma: informatikus közgazdász
    Diplomamunka címe: Vállalatirányítási rendszer bevezetése egy
    francia/német tulajdonú nagyvállalatnál
  • 2000. Kada Elek Közgazdasági SZKI Kecskemét
    Pénzügyi-számiveteli szakügyintéző
  • 1986-1990. Türr István Közgazdasági SZKI Baja
    Külkereskedelem – német nyelvű tagozat

Egyéb ismeretek

  • Nyelvtudás
    Német : C2 típusú felsőfokú közgazdasági szaknyelvi
    nyelvvizsga (Corvinus Egyetem)
    Angol – alapfokú nyelvi szint
  • Informatikai ismeretek magas szintű MS Office (Word, Excel, Power Point)
    Confluence
  • Vezetői engedély B kategóriás

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Ahogy önéletrajzomból kitűnik, többéves munkatapasztalattal rendelkezem. Jelentős részét az asszisztencia, HR és kontrolling teületek keretein belül szereztem. A nagyvállalati szektorban eltöltött több mint tíz éves munkám során számos tapasztalatot gyűjtöttem, folyamatosan fejlesztettem magam. E tudásanyagot szeretném Önöknél hasznosítani.

Erősségem:

  • Amibe belekezdek, befejezem – határidőben.
  • A pontosság és alaposság igény és elvárás is nálam.
  • Problémamegoldó attitűd.
  • Stratégiai gondolkodás.
  • Elkötelezettség és lelkesedés az új iránt, amely rajongást a kollégáknak is átadok.
  • Konfliktusok gyors tisztázására való törekvés és képesség.
  • Belső fejlődési motiváció és fejlődési, tanulási képesség.
  • Szorgalom, terhelhetőség

Tapasztalatom:

  • Többéves ellenőrzési tapasztalat, kiforrott analitikus szemléletmód.
  • Több, mint 10 éves múlt projektmenedzsment, projektalapú szervezetben folytatott munka, HR és kontrolling területeken való jártasság.

Motivációm:

  • Felelősségvállalás (munkatársakért is).
  • Folyamatos fejlődés.
  • Hatékony, a teljes szervezet elismerését kivívó munkavégzés.

Korábbi munkahelyeimen elsajátított ismereteimet, tapasztalataimat széles látókörömet ajánlom figyelmükbe, amelyek jól hasznosíthatóak a meghirdetett munkakörben. Bízom abban, hogy egy személyes találkozó során alkalmam nyílik bebizonyítani Önöknek a szakmai alkalmasságom, rátermettségem.

Üdvözlettel, Nagy Szilvia